Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příšery a jejich lokalizace po update v.1.2.0. (Italie 2/2)

12. 4. 2011

Prastarý chrám (lvl 70-78):

Dávno bylo zapomenuto na počest kterého boha byl chrám vztyčen. Navzdory tomu obklopuje starou ruinu aura mystiky a tajemné síly. Trosky starého chrámu se majestátně tyčí nad nížinami - vítr strašidelně skučí mezi rozpadlými zdmi a v sutinách se prohání drobná zvěř. I přesto sem čas od času dorazí nějaký lovec pokladů, přitažený pověstí o ohromném bohatství řádu jenž zde sídlil, a jež nikdy nebylo nalezeno...(Vůdce minotaurů=boss do úkolu)

Strážce kultu
Obří krysa
Minotaur
Vůdce minotaurů

 

 

 

 

Barbarská vesnice (lvl 75-83):

Daleko na jihu se nachází barbarská vesnice. Tu obývá necivilizovaná horda, neschopná ocenit velikost a slávu Římského Impéria. Ve vesnici se zajisté dá najít spousta zajímavých pokladů, které barbaři nakradli při přepadech poutníků a kupců, ale je třeba pamatovat na to, že je to velice riskantní výprava, na kterou si často netroufne ani imperiální legie.(Barbarský náčelník=boss do úkolu)

Barbar
Barbarský váleč...
Berserk
Barbarský náčel...

 

 

 

 

 

 

 

 

Tábořiště banditů (lvl 80-88):

Nedaleko města, skryto ve východních pahorcích Mlžných hor, se nachází tábořitě banditů. To obývají bandité, pašeráci, zloději a jiní psanci. Ačkoliv sem imperiální legie vyslala nespočetněkrát své jednotky, tábořitě je během pár dní opět na svém místě.(Náčelník barbarů=boss do úkolu)

Voják odpadlík
Žoldák odpadlík
Úkladný vrah
Náčelník bandit...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář