Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příšery a jejich lokalizace po update v.1.2.0. (Italie 1/2)

11. 4. 2011

Temnoles (lvl 1-10): 

Pokud uvěříme tomu, co se vypráví, kdysi dávno v těchto lesích jejichž jméno je již dávno zapomenuto a nyní se jim říká Temnoles, žil král, který byl velice oblíbený u svých poddaných. Avšak podle pověsti chtěl vládnout věčně a tak uzavřel pakt s temnými silami. Jakkoli je Temnoles strašidelný, plný divoké zvěře a nepropustného porostu, vyráží sem velké množství lovců a dřevorubců. Ti kteří se nevrátili zpět byli prý zajati starým králem a musí mu navěky sloužit..(Medvěd=boss do úkolu)

Krysa
Rys
Vlk
Medvěd

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pirátské přístaviště (lvl 8-17):

Na jihovýchodě na pobřeží se nachází pirátské přístaviště. Narazit zde můžete na spoustu pochybných individuí, stejně jako zakázaného zboží. Nezvaní hosté však nejsou příliš vítáni, i přesto však čas od času některý dobrodruh vyrazí zkusit své štěstí. Většina odvážlivců končí jako potrava pro žraloky, ale sem tam se někomu povede piráty porazit či přelstít a vrátit se s exotickými poklady.(Kapitán=boss do úkolu)

Uprchlý otrok
Zkorumpovaný vo...
Vrah
Kapitán

 

 

 

 

 

 Mlžné hory (lvl 15-24):

Nejvyšší vrcholky Mlžných hor jsou před očima poutníků ukryty v oblacích. Málokdo se do hor odváží, vzhledem k tomu, že jsou srázy nebezpečné samy o sobě a navíc podle pověstí v jeskyních a na jižních svazích žijí odporná monstra libující si v pojídání lidského masa...(Medůza=boss do úkolu)

Vyhýbavý rekrut
Harpyje
Kerberos
Medúza

 

 

 

 

 

 

 

 

  Vlčí jeskyně (lvl 22-31):

V kopcích na jih od barbarské vesnice se nachází rozsáhlý systém jeskyní, kterému prostí lidé říkají Vlčí jeskyně. Jak z názvu vyplývá, jeskyně obývá velká smečka vlků, která se během tuhých zimních období nezdráhá útočit na farmy. Někteří tvrdí, že smečku vede obří bílý vlk, ale pravděpodobně to budou jen klepy místních farmářů. (Vlkodlak=boss do úkolu)

Kanec
Vlčí smečka
Alfa vlk
Vlkodlak

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář