Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příšery a jejich lokalizace po update v.1.2.0. (Afrika 2/2)

13. 4. 2011

Vesnice Umpoktů (lvl 85-93):

Tak daleko, kam jen dosahuje Impérium, je poslední výspa civlizace, bránící se divochům ze savan a pouště. Stavba primitivních domů a náboženské pověry převládají v každodením životě Umpoktů. Pomocí masek a výhružných zpěvů pomalu stupňují nepřátelství proti místním občanům.(Vysoký kněží boha Setha=boss do úkolu)

Kmenový váleční...
Kmenový kouzeln...
Válečník duše
Vysoký kněží bo...

 

 

 

 

 

 

 

 

Karavana (lvl 90-97):

Tato přepadená karavana je malým stínem ve vztazích mezi Impériem a Umpokty. Stále je zde ještě mnoho zboží, poházeného v poušti, které patří našim občanům. Vyjednávání byla zastavena, protože existují jazykové bariéry.(Obchodník s otroky=boss do úkolu)

Špión
Strážce karavan...
Elitní strážný
Obchodník s otr...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oáza Mesoai (lvl 95-102):

Leží uprostřed pouště a je v ní plno ovocných stromů. Přesto je její okolí nebezpečné. Jako jedna z mála oáz v okolí poskytuje útočiště mnoha zvířarům, snažícím se ukojit svou žízeň, ale také predátorům, kteří hledají nějakou kořist.(Démonický slon=boss do úkolu)

Slon
Gepard
Démonický lev
Démonický slon

 

 

 

 

 

 

 

 

Útes sebevrahů (lvl 100-107):

V náboženském světě Umpoktů existuje zvláštní rituál. Každý třetí měsíc se sejdnou všichni kněží z okolních vesnic a vyberou jednoho, který je potom obdarován zvláštním amuletem. Celá tato událost je doprovázena slavností na Útesu sebevrahů. V okolí žije také velké množství predátorů, které kněží umějí ovládat pomocí své mysli.(Velký šaman=boss do úkolu)

Zakletá antilop...
Obrovský pavouk
Šaman
Velký šaman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář